Lipków

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Cena
600 000 PLN
Cena za m2
600 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zabudowy mieszkaniowej
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Kształt działki
Prostokąt
Komunikacja
Autobus

Opis nieruchomości

Działka budowlana o powierzchni 1000 m² położona w Lipkowie, gmina Stare Babice. Grunt znajduje się w drugiej linii zabudowy okolicach jednej z ulic prowadzących bezpośrednio do Kampinoskiego Parku Narodowego. Bardzo dobra lokalizacja, jedynie 8 km od granicy z Warszawą.
Idealne miejsce na budowę domu w cichej, spokojnej okolicy, znajdującej się w Otulinie Puszczy. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.
Nieruchomość znakomicie skomunikowana z Warszawą, do Centrum można dostać się szybko i sprawnie zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym.
Działka w drugiej linii zabudowy ze służebnością przejazdu.
Wszystkie media w drodze.

------PARAMETRY------
powierzchnia: 1000 m2,
kształt: prostokąt,
wymiary: 16,6 x 60
dojazd z drogi gminnej drogą wewnętrzrną.

------MEDIA------
W drodze gminnej dostępne:
- sieć wodociągowa,
- sieć elektroenergetyczna,
- sieć gazowa,
- sieć kanalizacyjna.

------LOKALIZACJA------
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zarówno Kampinoski Park Narodowy, liczne trasy piesze i rowerowe, jak i supermarkety oraz wszelkie punkty handlowo usługowe.

W odległości:
- 200 m przystanek autobusowy linii 714, zapewniającej bezpośredni dojazd do Warszawy,
- 500 m przedszkole,
- 500 m restauracja,
- 750 m plac zabaw,
- 1 km kościół,
- 1,5 km Polana rekreacyjna w Lipkowie,
- 3,5 km szkoła podstawowa,
- 7,5 km trasa S8.

W promieniu 4 km znajdują się:
- przychodnia,
- Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji,
- szlaki piesze,
- trasy rowerowe
- fitness i siłownia,
- hipermarket Biedronka,
- poczta,
- restauracje oraz różnego rodzaju punkty usługowe.

------MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO------
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Stare Babice nieruchomość znajduje się na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, oznaczoną jako MN2.
1. Przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna realizowana w formie budynków wolnostojących lub bliźniaczych,
2. Maksymalna wysokość zabudowy 11,5 m (2 kondygnacje nadziemne oraz kondygnacja poddasza użytkowego) przy zastosowaniu dachów o nachyleniu połaci 20°-60°, dla dachów płaskich maksymalna wysokość zabudowy - 7,5 m (2 kondygnacje nadziemne),
3. Powierzchnia biologicznie czynna minimum 60%,
4. Wskaźnik powierzchni zabudowy maksymalnie 0,35,
5. Wskaźnik intensywności zabudowy maksymalnie 0,9.

Zapraszamy do obejrzenia oferowanej działki.

Mapa

Kontakt

Piotr Borodziński

Piotr Borodziński

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
794052709
Telefon:
22 5353628
E-mail:
pb@recapital.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE Capital spółka z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RE Capital spółka z o. o. z biurem w Starych Babicach (05-082) przy ul. Dworkowej 20 lok. 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji. Informujemy, że posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.