Stanisławów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Cena
770 000 PLN
Cena za m2
479,15 PLN
Powierzchnia działki
1 607 m2
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zabudowy mieszkaniowej
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Komunikacja
Autobus
Ukształtowanie działki
Płaska

Opis nieruchomości

Pięknie położona, zalesiona działka budowlana o powierzchni 1607 m², położona u wrót Kampinoskiego Parku Narodowego, w miejscowości Stanisławów gmina Stare Babice. W sąsiedztwie luźna, niska zabudowa domów jednorodzinnych oraz tereny leśne. W odległości kilkuset metrów stajnia. W drodze gminnej, przy której leży działka dostępne są wszystkie media - woda, prąd, gaz i kanalizacja. Dzięki swojej wyjątkowej lokalizacji działki w Stanisławowie zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem.
Jest to miejsce idealne dla osób pragnących mieszkać w pobliżu lasu, z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie w dobrze skomunikowanym otoczenie i z szybkim dojazdem do Warszawy. Dojazd do granicy z Warszawą oraz trasy szybkiego ruchu S8 zajmuje 20 min.
Działka w bliskiej odległości od Kampinoskiego Parku Narodowego. Atrakcyjne położenie daje możliwość aktywnego odpoczynku i kontaktu z przyrodą, sprzyjają temu liczne ścieżki rowerowe oraz szlaki turystyczne.

Główne atuty:
Prestiżowa lokalizacja działki, Stanisławów, gmina Stare Babice.
Cicha i spokojna okolica, dużo zieleni i czystego powietrza, wokół terenów zielonych Kampinoskiego Parku Narodowego,
z dobrym dojazdem do Warszawy(20min do Trasy S8, 15km od granicy z Warszawą).
Komunikacja miejska (350m). Autobus 729.
Blisko terenów Kampinoskiego Parku Narodowego.
Powierzchnia działki 1607 m².
 Wszystkie media w drodze

-------PARAMETRY-------
powierzchnia: 1607 m²,
kształt: prostokąt
wymiary: 41x36x30x38
wjazd od strony południowej.

--------MEDIA--------
- sieć wodociągowa w drodze,
- sieć kanalizacyjna w drodze,
- sieć elektroenergetyczna - w drodze,
- sieć gazowa - w drodze.

------------------PLAN ZAGOSPODAROWANIA - WARUNKI ZABUDOWY----------------
Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Stare Babice nieruchomość znajduje się w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oznaczonej jako MN2.
a) dopuszcza się realizację budynków mieszkalnych jednorodzinnych w formie wolno stojącej lub bliźniaczej, z wbudowanym lokalem użytkowym lub bez wbudowanego lokalu użytkowego

- maksymalna wysokość zabudowy 12 m, w tym: 12,0 m dla budynków mieszkalnych (2 kondygnacje, a trzecia kondygnacja poddasze użytkowe), 6 m dla budynków
gospodarczych lub garaży wolno stojących
- Powierzchnia biologicznie czynna minimum 60%. Powierzchnia zabudowy to 40%.

Zapraszam do obejrzenia działki w terenie - kontakt możliwy również wieczorami i w soboty. W sąsiedztwie posiadamy wiele innych działek w tej okolicy.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Kościół, Przedszkole, Szkoła, Plac zabaw, Las

Mapa

Kontakt

Piotr Borodziński

Piotr Borodziński

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
794052709
Telefon:
22 5353628
E-mail:
pb@recapital.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE Capital spółka z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RE Capital spółka z o. o. z biurem w Starych Babicach (05-082) przy ul. Dworkowej 20 lok. 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji. Informujemy, że posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.