Lipków

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Rolna
Cena
395 000 PLN
Cena za m2
148,72 PLN
Powierzchnia działki
2 656 m2
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zabudowy mieszkaniowej
Szerokość działki (mb.)
15
Długość działki (mb.)
181
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Polna droga
Ukształtowanie działki
Płaska

Opis nieruchomości

Działka rolna o powierzchni 2656 m² w Lipkowie na granicy z Puszczą Kampinoską, gm. Stare Babice.
Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego gminy Stare Babice obecnie działka ma status rolny. Zgodnie z przyszłościowym planem zagospodarowania jakim jest studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy znajduje się na terenach budowlanych przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową oraz częściowo na terenach łąk.

Idealna nieruchomość na:
- długoletnią lokatę kapitału - po wyłączeniu z produkcji rolne działki jej wartość wzrośnie dwukrotnie, w planach scalenie i podział nieruchomości na kształtne, ustawne działki.
- lub przyszłościowe miejsce pod budowę własnego domu jednorodzinnego lub domu w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem

Obecnie jest dojazd drogą polną.

Działka położona jest w okolicach ulicy Izabelińskiej na skraju z gminą Izabelin, w odległości zaledwie 200m znajduje się las Kampinoski oraz teren budowlany.

Zapraszamy do obejrzenia działki i składania ofert.

Mapa

Kontakt

Natalia Uklejewska

Natalia Uklejewska

Telefon:
+48 500435150
Telefon:
22 5353628
E-mail:
ns@recapital.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE Capital spółka z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RE Capital spółka z o. o. z biurem w Starych Babicach (05-082) przy ul. Dworkowej 20 lok. 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji. Informujemy, że posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.