Stare Babice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Cena
1 960 PLN
Cena za m2
70 PLN
Powierzchnia
28 m2
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2020
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Handlowo/Usługowe, Inne, Inne
Piętro
1
Dostępne od
2023-09-12

Opis nieruchomości

Stare Babice/Powiat warszawski - zachodni. Lokal na wynajem o powierzchni 28m2 w centrum Starych Babic. 

Oferujemy Państwu na wynajem lokal usługowo - biurowy usytuowany w Starych Babicach. Lokal znajduje się w centrum lokali usługowych z idealną komunikacja autobusową. Spory ruch pieszy oraz bliskość licznych lokali usługowych  sprawiają, iż jest to doskonała lokalizacja pod wszelkiego rodzaju usługi oraz biuro.
Lokal znajduje się na 1 piętrze z windą, wspólna kuchnią i oddzielnym toaletami. Posiada ekspozycje z dużym oknem na cała scianę na ulicę.

Powierzchnia lokalu 28 m2
Czynsz: 1 960 zł
Opłaty dodatkowe: ogrzewanie i energia elektryczna

Lokal posiada podłączony światłowód

Możliwość wynajęcia również lokalu trochę większego o pow. 74 m2

Atuty lokali:
- duże przeszklone witryny doskonale doświetlające lokal
- liczne, lokale, apteka itp
- dogodna infrastruktura drogowa
- w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej 

Mapa

Kontakt

Paweł Uklejewski

Paweł Uklejewski

Telefon:
506.232.519
E-mail:
pu@recapital.pl
Numer licencji:
19364

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE Capital spółka z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RE Capital spółka z o. o. z biurem w Starych Babicach (05-082) przy ul. Dworkowej 20 lok. 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji. Informujemy, że posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.