Działki usługowe Błonie – sprzedaż

Jeśli interesuje Państwa zakup działki usługowej w Błoniu pod Warszawą, serdecznie zapraszamy do skorzystania z pomocy firmy Re Capital. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowego wsparcia z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Zapewniamy pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zakupem, sprzedażą bądź wynajmem gruntów przeznaczonych do zabudowy usługowej. Towarzyszymy konsumentom na wszystkich etapach procesu nabywania bądź zbywania parceli. Podchodzimy podmiotowo do indywidualnych potrzeb tych osób, wyszukując dla nich oferty, które są możliwie jak najbardziej zgodne z przedstawionymi nam uprzednio oczekiwaniami. Podejmujemy się reprezentowania interesów zarówno kupujących, jak i sprzedających w trakcie podpisywania aktu notarialnego bądź umowy najmu.

Nasze biuro usługowe czynne jest w dni robocze w dogodnych dla klienta godzinach.

Działki usługowe – charakterystyka

Zgodnie z polskim prawem budowlanym każda działka powinna być opatrzona stosownym oznaczeniem wskazującym na jej przeznaczenie. Możliwość wykorzystania obszaru w danym celu określa miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Wyróżnia się w nim m.in. tereny zabudowy jednorodzinnej lub wielorodzinnej a także przeznaczone do prowadzenia działalności usługowej o różnorodnym charakterze. Według obowiązujących przepisów prawnych na parcelach oznaczonych literą „U” nie wolno wznieść budynku mieszkalnego, można tam natomiast postawić np. obiekty biurowe, zakłady produkcyjne, hale magazynowe itp. Wszystkie tego typu posesje mają stosowne identyfikatory w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Działki usługowe – Błonie pod Warszawą

Jeśli chcą Państwo nabyć działki usługowe w Błoniu pod Warszawą, warto wystąpić do odpowiedniego urzędu z wnioskiem o udostępnienie wglądu do dokumentu MPZP, w którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje na temat danego gruntu. Można to zrobić samodzielnie lub skorzystać z naszej pomocy. Na życzenie klientów bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za dokładne i sprawne załatwianie tego typu spraw. Dokładamy wszelkich starań, aby formalności związane z nabyciem bądź zbyciem konkretnej działki usługowej zostały zrealizowane tak szybko, jak to jest tylko możliwe w danym przypadku.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty nabycia działki. Gwarantujemy miłą i fachową obsługę, a także indywidualne podejście do każdego klienta.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: