Latchorzew

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Rolna
Cena
530 000 PLN
Cena za m2
230,74 PLN
Powierzchnia działki
2 297 m2
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Szerokość działki (mb.)
17
Długość działki (mb.)
186
Kształt działki
Nieregularny
Droga dojazdowa
Polna droga
Ukształtowanie działki
Płaska

Opis nieruchomości

Działka rolna o powierzchni 2297 m², położona w miejscowości Latchorzew bezpośrednio przy ulicy Lwowskiej, w gminie Stare Babice.

Kształt: nieregularny

Teren idealny na dłuższą lokatę środków.
Działka bardzo blisko Warszawy w dobrej cenie.

Planowane jest odrolnienie terenu w przeciągu 10-15 lat.

Okazyjna cena. Po przekształceniu wartość działki wzrośnie.

Cena do negocjacji.

Mapa

Kontakt

Anna Bieńka

Anna Bieńka

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
576607258
Telefon:
22 5353628
E-mail:
ab@recapital.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE Capital spółka z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RE Capital spółka z o. o. z biurem w Starych Babicach (05-082) przy ul. Dworkowej 20 lok. 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji. Informujemy, że posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.