Blizne Jasińskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Cena
4 588 200 PLN
Cena za m2
1 800 PLN
Powierzchnia działki
2 549 m2
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Utwardzona
Ukształtowanie działki
Płaska

Opis nieruchomości

v Prestiżowa lokalizacja działki, Blizne Jasińskiego, gmina Stare Babice.
v Blisko lasu i terenów zielonych,
v 800m od granicy z Warszawą.
v Cena do negocjacji.


Działka budowlana o powierzchni 2549m², położona w miejscowości Blizne Jasińskiego, gmina Stare Babice.
Działka w bardzo dobrej lokalizacji, do granicy z Warszawy oraz do trasy szybkiego ruchu S8 mamy 800m.
Dojazd do Metra Górczewska zajmie około 3min.
W odległości 2,5 km znajduje się kompleks handlowy ze sklepami (Biedronka, CCC, Rossmann, Empik, Smyk, Pepco, Kik, Martes Sport, Neone, Modo, 5-10-15, TEDI, Optyk, DELZ, Brico-marche, Jubiler).
Atrakcyjne położenie w sąsiedztwie Lasu Bemowskiego daje możliwość aktywnego odpoczynku i kontaktu z przyrodą, sprzyjają temu liczne ścieżki rowerowe oraz szlaki turystyczne.
Działka w pobliżu Rezerwatu Przyrody Łosiowe Błota.

Idealna działka dla osób pragnących mieszkać w pobliżu lasu, z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie w dobrze skomunikowanym otoczenie i z szybkim dojazdem do Warszawy.
--------MEDIA--------
przy działce:
- sieć gazowa,
-sieć elektroenergetyczna,
- sieć wodociągowa,
- sieć kanalizacyjna.

--------LOKALIZACJA-------
W bliskiej odległości:
- Przystanek autobusowy linii 712, 714, 719, 729, dojazd bezpośrednio do linii metra.
- Market Biedronka, Lidl, Netto.
- Szkoła Podstawowa, Przedszkole Publiczne.
- Rynek Stare Babice.
- Centrum Handlowe Babice Nowe.


---------------------PLAN ZAGOSPODAROWANIA-----------

Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Stare Babice nieruchomość znajduje się w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oznaczonej jako MN1 z dopuszczeniem usług nieuciążliwych.
Maksymalna wysokość zabudowy 11,5 m (2 kondygnacje nadziemne oraz kondygnacja poddasza użytkowego) przy zastosowaniu dachów o nachyleniu połaci 20o -60o, dla dachów płaskich - maksymalna wysokość zabudowy 7,5 m (2 kondygnacje nadziemne).
Powierzchnia biologicznie czynna minimum 50%.

Nie czekaj z kontaktem w sprawie tej nieruchomości – zadzwoń do mnie lub wyślij mi wiadomość poprzez formularz kontaktowy, udzielę Ci odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące tej nieruchomości i będziemy mogli umówić się na prezentację.

Przekonaj się, że warto i Zadzwoń.

RE Capital Nieruchomości
Więcej ofert niepublikowanych w serwisie znajdziesz na naszej stronie firmowej recapital.pl
Zapraszamy

Mapa

Kontakt

Anna Bieńka

Anna Bieńka

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
576607258
Telefon:
22 5353628
E-mail:
ab@recapital.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE Capital spółka z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RE Capital spółka z o. o. z biurem w Starych Babicach (05-082) przy ul. Dworkowej 20 lok. 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji. Informujemy, że posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.