Mościska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Usługowa
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Działka na wynajem Mościska.

Cena 4 zł / m2.

Możliwość wynajmu części działki.

Doskonała lokalizacja bezpośrednio przy jednej z głównych ulic, idealna pod prowadzenie działalności usługowej.
W odległości około 300 m znajduje się przystanek autobusowy zapewniający dojazd do stacji Metro Młociny oraz Metro Marymont.
W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz budynki usługowe.

Wszystkie media w drodze bezpośrednio przy działce.

W promieniu 1 km znajduje się stacja paliw, myjnia samochodowa, Tesco, szkoła podstawowa, restauracja oraz budynki usługowe.

------------------PLAN ZAGOSPODAROWANIA - WARUNKI ZABUDOWY----------------
Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Izabelin nieruchomość znajduje się na terenie zabudowy mieszkaniowo-usługowej
oznaczonej symbolem Mn/U.
Maksymalna wysokość zabudowy - do 12,5 m w kalenicy dachu, w przypadku zastosowania dachów dwu- bądź wielospadowych o nachyleniu połaci w granicach 20°-45°; dla zabudowy jednorodzinnej - do 10,5 m, w przypadku zastosowania dachów o nachyleniu połaci poniżej 20°. Wysokość budynków gospodarczych i garaży do 5 metrów.
Powierzchnia biologicznie czynna nie może być mniejsza niż 55% powierzchni działki.


Zapraszamy do obejrzenia.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Paweł Uklejewski

Paweł Uklejewski

Telefon:
506.232.519
E-mail:
pu@recapital.pl
Numer licencji:
19364

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE Capital spółka z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RE Capital spółka z o. o. z biurem w Starych Babicach (05-082) przy ul. Dworkowej 20 lok. 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji. Informujemy, że posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.