Lipków

ul. Rocha Kowalskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Cena
1 200 000 PLN
Cena za m2
659,34 PLN
Powierzchnia działki
1 820 m2
Szerokość działki (mb.)
23
Długość działki (mb.)
80
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Utwardzona
Ukształtowanie działki
Płaska

Opis nieruchomości

Działka budowlana o powierzchni 2056m², położona w miejscowości Lipków w gmina Stare Babice.
Działka znajduje się w jednej z bocznych uliczek odchodzących od ul. Mościckiego, bezpośrednio przy ulicy Rocha Kowalskiego.
Okoliczna zabudowa to nowo powstałe domy jednorodzinne w niskiej zabudowie.
Punktem charakterystycznym okolicy jest systematycznie rozwijającą się zabudowa willowa. W ciągu ostatniego roku w sąsiedztwie powstało kilka imponujących nieruchomości, a kolejne inwestycje są w trakcie realizacji.
Cicha i spokojna okolica, dużo zieleni i czystego powietrza.
Działka w bliskiej odległości (7 km) od granicy z Warszawą i trasy szybkiego ruchu S8.
Atrakcyjne położenie w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego daje możliwość aktywnego odpoczynku i kontaktu z przyrodą, sprzyjają temu liczne ścieżki rowerowe oraz szlaki turystyczne.
Dodatkowym atutem jest bliskość Polany w Lipkowie, jest tam duży plac zabaw oraz miejsce na ognisko ogólnodostępne. Znajdują się tam również boiska do gry w siatkówkę.


Powierzchnia całkowita 2056m²,
Powierzchnia pod zabudowę: 1820m²,
Wymiary: szerokość 80m x 23m
Wjazd od południowej.
Działka dłuższym bokiem przylega do drogi.


--------MEDIA--------

Wszystkie media dostępne w drodze.

--------LOKALIZACJA-------

W odległości:
- 400 m przystanek autobusowy (bezpośredni dojazd do Warszawy),
- 1 km przedszkole,
- 2 km Polana Lipków,
- 3 km szkoła podstawowa,
- 3,5 km Rynek w Starych Babicach,
- 7 km od trasy S8.

W promieniu 3,5 km znajduje się:
- Urząd Gminy,
- poczta,
- przychodnie,
- Ośrodek Sportu i Rekreacji,
- trasy rowerowe,
- fitness i siłownia,
- supermarket Biedronka, Carrefour Express,
- Park Handlowy Babice Nowe (Biedronka, CCC, Pepco, Rossmann, KiK, Martes Sport, Empik, Neonet, Smyk i wiele innych sklepów)
- restauracje oraz różnego rodzaju punkty usługowe.


------------------PLAN ZAGOSPODAROWANIA - WARUNKI ZABUDOWY----------------
Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Stare Babice nieruchomość znajduje się na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oznaczonej jako MN2.
Maksymalna wysokość zabudowy – 11,5 m (2 kondygnacje nadziemne oraz kondygnacja poddasza użytkowego) przy zastosowaniu dachów o nachyleniu połaci 20° - 60°, dla dachów płaskich - maksymalna wysokość zabudowy 7,5 m (2 kondygnacje nadziemne).
Powierzchnia biologicznie czynna minimum 60%.

Mapa

Kontakt

Anna Bieńka

Anna Bieńka

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
576607258
Telefon:
22 5353628
E-mail:
ab@recapital.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE Capital spółka z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RE Capital spółka z o. o. z biurem w Starych Babicach (05-082) przy ul. Dworkowej 20 lok. 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji. Informujemy, że posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.