Lipków

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Rolna
Cena
430 320 PLN
Cena za m2
220 PLN
Powierzchnia działki
1 956 m2
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Szerokość działki (mb.)
19.5
Długość działki (mb.)
100
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Polna droga
Komunikacja
Autobus
Ukształtowanie działki
Płaska

Opis nieruchomości

Działka położoną w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego w Lipkowie w okolicach ulicy Mościckiego.
Obecnie zgodnie z planem miejscowym działka rolna, bez prawa zabudowy, w studium budownictwo jednorodzinne.
W najbliższych latach planowane uchwalenie nowego planu miejscowego z procedurą scalenia i podziału, teren będzie przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Nieruchomość ta stanowi bardzo dobrą lokatę kapitału, biorąc pod uwagę rynkowe ceny działek w tej miejscowości.

Zapraszamy do obejrzenia działki.

Mapa

Kontakt

Anna Bieńka

Anna Bieńka

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
576607258
Telefon:
22 5353628
E-mail:
ab@recapital.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE Capital spółka z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RE Capital spółka z o. o. z biurem w Starych Babicach (05-082) przy ul. Dworkowej 20 lok. 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji. Informujemy, że posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.