Mościska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Cena
4 000 PLN
Cena za m2
46 PLN
Powierzchnia
87 m2
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2008
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Piętro
3
Dostępne od
2023-04-03

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność przedstawić Państwu funkcjonalny lokal biurowy. Lokal niedawno został wyremontowany. Stanowi idealne miejsce na biuro.
Znajduje się on w Gminie Izabelin, we wsi Mościska, tuż przy granicy Warszawy-Bemowo, oraz Warszawy-Bielan. Okolica w której znajduje się lokal, zabudowana jest przez kompleksy biurowo-magazynowe.

Do budynku w którym znajduje się lokal jest bardzo dobry dojazd zarówno autem, jak i autobusem. Najbliżej położone przystanki autobusowe to "Mościska Sikorskiego 01", oraz "Mościska Sikorskiego 02", w zależności od tego w którą stronę chcemy się udać, trasa pomiędzy lokalem, a przystankami autobusowymi wynosi od 650 do 800 metrów, czyli ok. 8 minut, natomiast kursujące linie to 210, L-7, oraz N58. Trasa między lokalem, a drogą szybkiego ruchu S8 wynosi ok. 15 km, to jest ok. 23 minuty autem.

Lokal znajduje się na 3 z 3 pięter budynku, oraz składa się z pięciu pomieszczeń: pomieszczania recepcyjnego, dwóch pomieszczeń biurowych, pomieszczenia socjalnego, oraz toalety. W pomieszczeniu socjalnym do dyspozycji znajdują się takie urządzenia jak lodówka z zamrażarką, kuchenka nastawna, czy czajnik elektryczny.

Komfort użytkowania zapewnia minimalistyczny, nowoczesny styl wnętrza, duże okna, z możliwością uchylenia, lub otwarcia, oraz klimatyzacja. W lokalu znajdują się cztery okna: 1 w pomieszczeniu recepcyjnym, 2 w dużym pomieszczeniu biurowym, oraz 1 w małym pomieszczeniu biurowym, z czego okna w pomieszczeniu recepcyjnym, oraz małym pomieszczeniu biurowym skierowane są na wschód, natomiast okna w dużym pomieszczeniu biurowym na zachód.

Dzięki funkcjonalności wnętrza oraz umiejscowieniu gniazdek elektrycznych, w pomieszczeniu biurowym mamy możliwość stworzenia 2-3 stanowisk biurowych oraz poczekalni, czy kącika dla gości. W dużym pomieszczeniu biurowym mamy możliwość stworzenia nawet do 5 stanowisk biurowych. Natomiast w małym pomieszczeniu biurowym do 3.

Istnieje równość możliwość stworzenia systemu blokady drzwi, otwieranych przy użyciu kart magnetycznych zapewniającego dodatkowe bezpieczeńswo.

Mapa

Kontakt

Paweł Uklejewski

Paweł Uklejewski

Telefon:
506.232.519
E-mail:
pu@recapital.pl
Numer licencji:
19364

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE Capital spółka z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RE Capital spółka z o. o. z biurem w Starych Babicach (05-082) przy ul. Dworkowej 20 lok. 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji. Informujemy, że posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.